Kurs Ücretlerimiz

09 Mayıs 2010 tarihinde yayinlandi

 

KURS ÜCRETLERİMİZ

 Güncel kurs ücretleri için merkezimizi arayabilirsiniz.

SINAV ÜCRETLERİ

Silahlı Sınav Ücreti   : 60 TL (Temel/Yenileme)
Silahsız Sınav Ücreti: 40 TL (Temel/Yenileme)

EGM tarafından sınavdan en az bir ay önce bankaya yatırılması istenir. Sınav Ücretinin Yatırılacağı Banka ve Hesap Numarasını görmek için tıklayınız.  

 

ÖNEMLİ NOT :

1.  Merkezimizden sınava girecek adaylara, sınava hazırlık için soru ve dokümanlar sınav belgelerine eklenerek ücretsiz verilir.

2.  Deneme sınavları ücretsizdir.

3.  Dershanemizde ilk günümüzden itibaren kantin YOKTUR. Ders aralarında kuru pasta, çay, su ücretsiz ikram edilir.

Yukarıda belirtilen kurs ücretinin dışında “SERTİFİKALAR PARAYLA SATILMAZ; DOSYA, FORM, SORUŞTURMA PARASI VB. UYDURMA İSİMLER ALTINDA herhangi bir ücret talep EDİLMEZ” .

  

Adres: Atatürk Bulvarı 85/7  KIZILAY-ANKARA
Telefon: (312) 418 13 06 – 0530 206 83 38
Web : http://www.ankaraguvenlik.com.tr/

Bu yazı bugün : 30, toplamda : 82724 kişi tarafından okundu.

 1. 12 Kasım 2015 - 12:00 | #1

  merve :

  myo mezunuyum kapalı olmam sorun olurmu? silahlı güvenliik sertifikası alabilirmiyim

  22 yaşından gün almak kaydıyla silahlı eğitim alabilirsiniz. Kapalı çalışmayı işvereniniz kabul ederse üniforma ile uyumlu tek renk türbanla mümkün. İyi günler.

 2. 24 Kasım 2015 - 16:55 | #2

  esma :

  Kolay gelsin ben yurtdisinda dogdum lise mezunuyum oranin egtimi burdakiyle denk gelirmi bilmiyorum yanliz diploma su an yanimda degil 2009 da mezun oldum okul kapandi icin alamadim o sorun olurmu diye sorcaktim

  O ülkeden aldığınız diplomayı yeminli tercüme bürosunda Türkçe’ye çevirttirip onaylatmanız gerekir. Daha sonra bulunduğunuz ilçe milli eğitim müdürlüğüne denklik için dilekçe verirseniz, okulunuzun Türkiye’deki karşılığı belirlenir. O belge ile eğitim almanız mümkün. İyi günler.

 3. 09 Ocak 2016 - 09:16 | #3

  Burak :

  Merhabalar sunu sormak istiyorum ozel guvenlik gorevlileri biyik birakabiliyormu.serbestmidir.bunla ilgili bir yasa varmidir

  Belirttiğiniz durum işverenin müsaadesine bağlıdır. İyi günler.

 4. 27 Ocak 2017 - 09:19 | #4

  Busy :

  İş garantili kurslar varmı ankarada

  Kursların iş garantisi vermesi yasaktır. Ancak bunu imâ edip kursiyerleri ikna için kullananlar var. Dört yılda servet yatırılan özel üniversitelerin bile iş garantisi vermediğini göz önüne alarak kurslar böyle vaatlerde bulunsa bile dikkate almamanızı, eğitimi iyi olan bir yere kayıt olup sınavı ilk seferde geçmeyi hedeflemenizi tavsiye ederim. İyi günler.

 5. 11 Ocak 2018 - 09:08 | #5

  Yakup :

  Merhabe ben daha once sinava girdim 1puanla kaçırdım bir daha girmek istiyorum en yakın tarih ve kurs hakkında bilgi verirmisiniz sizin kursa gelmek isterim. İyi aksamlar

  Bir kez eğitim alan kişinin, birbirini takip eden dört sınav hakkı vardır. Bu hakları aynı kurstan kullanmak zorundadır. Eğer dört hakkınız doldu ise başka kursa kayıt olabilirsiniz. Kayıt haklarınız dolmadan başka kursa kayıt olursanız ilk kurstaki kaydı kurstan, kursunuz da emniyetten sildirmelidir. Aksi halde başka kurstan eğitim alsanız bile sınava girmeniz mümkün olmaz. 02.03.2018′e kadar eğitimi bitenler 08.04.2018 sınavına girebilir. Bu sınava yönelik ilk kursu Ocak ayı ikinci yarısında başlatmayı planlıyoruz. Kayıt olacaksanız öncesinde uğramanız gerekir. İyi günler.

 6. 13 Ocak 2018 - 08:33 | #6

  Yakup :

  @A.GÜLŞEN Bunlari biliiyorum kayit hakkim doldu 2015de girmistim zaten.

  O zaman sorun yok, bizimki dahil istediğiniz kursa kayıt olup eğitim alabilirsiniz. İyi günler.

 7. 15 Ocak 2018 - 12:02 | #7

  Ayşe :

  Milli Savunma Bakanlığı silahlı mı silahsız mı çalıştırıyor acaba bilgi verir misiniz.msbnin memur alım sınavına gireceğim silahsız benim kimliğim

  Bu sorunuzun cevabını sadece ilgili kurumdan alabilirsiniz. İnanın bilgim yok. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.