Kurs Ücretlerimiz

09 Mayıs 2010 tarihinde yayinlandi

 

KURS ÜCRETLERİMİZ

 Güncel kurs ücretleri için merkezimizi arayabilirsiniz.

SINAV ÜCRETLERİ

Silahlı Sınav Ücreti   : 60 TL (Temel/Yenileme)
Silahsız Sınav Ücreti: 40 TL (Temel/Yenileme)

EGM tarafından sınavdan en az bir ay önce bankaya yatırılması istenir. Sınav Ücretinin Yatırılacağı Banka ve Hesap Numarasını görmek için tıklayınız.  

 

ÖNEMLİ NOT :

1.  Merkezimizden sınava girecek adaylara, sınava hazırlık için soru ve dokümanlar sınav belgelerine eklenerek ücretsiz verilir.

2.  Deneme sınavları ücretsizdir.

3.  Dershanemizde ilk günümüzden itibaren kantin YOKTUR. Ders aralarında kuru pasta, çay, su ücretsiz ikram edilir.

Yukarıda belirtilen kurs ücretinin dışında “SERTİFİKALAR PARAYLA SATILMAZ; DOSYA, FORM, SORUŞTURMA PARASI VB. UYDURMA İSİMLER ALTINDA herhangi bir ücret talep EDİLMEZ” .

  

Adres: Atatürk Bulvarı 85/7  KIZILAY-ANKARA
Telefon: (312) 418 13 06 – 0530 206 83 38
Web : http://www.ankaraguvenlik.com.tr/

Bu yazı bugün : 37, toplamda : 88973 kişi tarafından okundu.

 1. 12 Kasım 2015 - 12:00 | #1

  merve :

  myo mezunuyum kapalı olmam sorun olurmu? silahlı güvenliik sertifikası alabilirmiyim

  22 yaşından gün almak kaydıyla silahlı eğitim alabilirsiniz. Kapalı çalışmayı işvereniniz kabul ederse üniforma ile uyumlu tek renk türbanla mümkün. İyi günler.

 2. 24 Kasım 2015 - 16:55 | #2

  esma :

  Kolay gelsin ben yurtdisinda dogdum lise mezunuyum oranin egtimi burdakiyle denk gelirmi bilmiyorum yanliz diploma su an yanimda degil 2009 da mezun oldum okul kapandi icin alamadim o sorun olurmu diye sorcaktim

  O ülkeden aldığınız diplomayı yeminli tercüme bürosunda Türkçe’ye çevirttirip onaylatmanız gerekir. Daha sonra bulunduğunuz ilçe milli eğitim müdürlüğüne denklik için dilekçe verirseniz, okulunuzun Türkiye’deki karşılığı belirlenir. O belge ile eğitim almanız mümkün. İyi günler.

 3. 09 Ocak 2016 - 09:16 | #3

  Burak :

  Merhabalar sunu sormak istiyorum ozel guvenlik gorevlileri biyik birakabiliyormu.serbestmidir.bunla ilgili bir yasa varmidir

  Belirttiğiniz durum işverenin müsaadesine bağlıdır. İyi günler.

 4. 27 Ocak 2017 - 09:19 | #4

  Busy :

  İş garantili kurslar varmı ankarada

  Kursların iş garantisi vermesi yasaktır. Ancak bunu imâ edip kursiyerleri ikna için kullananlar var. Dört yılda servet yatırılan özel üniversitelerin bile iş garantisi vermediğini göz önüne alarak kurslar böyle vaatlerde bulunsa bile dikkate almamanızı, eğitimi iyi olan bir yere kayıt olup sınavı ilk seferde geçmeyi hedeflemenizi tavsiye ederim. İyi günler.

 5. 11 Ocak 2018 - 09:08 | #5

  Yakup :

  Merhabe ben daha once sinava girdim 1puanla kaçırdım bir daha girmek istiyorum en yakın tarih ve kurs hakkında bilgi verirmisiniz sizin kursa gelmek isterim. İyi aksamlar

  Bir kez eğitim alan kişinin, birbirini takip eden dört sınav hakkı vardır. Bu hakları aynı kurstan kullanmak zorundadır. Eğer dört hakkınız doldu ise başka kursa kayıt olabilirsiniz. Kayıt haklarınız dolmadan başka kursa kayıt olursanız ilk kurstaki kaydı kurstan, kursunuz da emniyetten sildirmelidir. Aksi halde başka kurstan eğitim alsanız bile sınava girmeniz mümkün olmaz. 02.03.2018′e kadar eğitimi bitenler 08.04.2018 sınavına girebilir. Bu sınava yönelik ilk kursu Ocak ayı ikinci yarısında başlatmayı planlıyoruz. Kayıt olacaksanız öncesinde uğramanız gerekir. İyi günler.

 6. 13 Ocak 2018 - 08:33 | #6

  Yakup :

  @A.GÜLŞEN Bunlari biliiyorum kayit hakkim doldu 2015de girmistim zaten.

  O zaman sorun yok, bizimki dahil istediğiniz kursa kayıt olup eğitim alabilirsiniz. İyi günler.

 7. 10 Nisan 2018 - 08:36 | #7

  Ferhat Yıldırım :

  Mrbb kolay gelsin ben kursunuzdan 2010-2011 tarihleri arasında silahsız güvenlik sertifikamı aldım, daha sonrasında sertifikamı kaybettim başka işle meşgul olmamdan dolayı, şimdi açık lise okuyorum bitmesine 1 yıl gibi bi süre var sertifikamı nasıl silahlı ya çevirebilirim ve eski sertifikamı çıkartmam gerekiyormu tşk ederim

  Sertifikanın beş yıl olan geçerlilik süresi dolduğu için önce silahsız yenileme eğitimi almanız gerekir. İmkanınız olduğunda telefonla irtibat kurarsanız, özel güvenlik olarak çalışmayı düşünüp düşünmediğinize göre seçenekleri izah ederiz. İyi günler.

 8. 05 Mayıs 2018 - 07:47 | #8

  Büşra yılmaz :

  @A.GÜLŞEN
  Merhaba silahli sertifika almak için boy ve kilo sınırı var mı acaba birde Kurs ücreti ne kadar acaba

  Sıkça Sorulan Sorular bölümüne bir göz atın lütfen, bu tür soruların cevaplarını her sorana ayrı ayrı yazmamak için genel bilgileri orada verdik. Eğitimle ilgili giderlere ilişkin bilgiler de yan sütun Kategoriler/Kimlik Maliyeti bölümünde var. Cevabını bulamadığınız soru olursa yazarsınız. İyi günler.

 9. 24 Mayıs 2018 - 06:39 | #9

  Ümit :

  Ben şuan açıktan halkla ilişkiler ve reklâmcılık 3. Sınıfı okuyorum kursa girip silahlı güvenlik olma şansım varmı

  Sıkça Sorulan Sorular bölümünde aranan şartlar ve diğer hususlarda bilgi var. En az lise mezunu, 22 yaşından gün alanlar silahlı eğitim görebilir. İyi günler.

 10. 25 Mayıs 2018 - 14:21 | #10

  Zeynep :

  Devlet Memuruyum ama yinede silahlı özel güvenlik kurs belgesi almak istiyorum. Ama çalışma saatlerime uyan kurs tarihi ve saati var mıdır ?

  EGM tarafından yıllık sınav takvimi, bu sınavların son eğitim tarihleri yılbaşında belirlenir. Kurslar da bu takvime uymak kaydıyla kurs tarih ve saatlerini kendileri belirler. Dolayısıyla bulunduğunuz ildeki kurslardan araştırmanız uygun olur. İyi günler.

 11. 04 Haziran 2018 - 12:52 | #11

  hande :

  merhaba üniversite mezunuyum.havaalanlarında güvenlik için istiyorum bu sertikayı.eğitim kurs toplam ne kadar sürer 2 aya yetişir mi

  Kurs 3-4 hafta sürer ama işe girmeyi sağlayan kimliğin alınması girilecek sınav tarihine göre değişir. 12.08.2018 sınavına girecek şekilde eğitim alabilirsiniz. Sertifika ve kimlik onay süreleri illere göre değiştiği için bulunduğunuz şehirden araştırmanız gerekir. İyi günler.

 12. 06 Eylül 2018 - 07:17 | #12

  baran :

  abi ben diplomam yok açiktan okuyorum güvenlik sınavına nasıl girebilirim

  Liseyi dışarıdan okuyor ve 19 yaşından gün almışsanız silahsız kurs görebilirsiniz. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.