Kurs Ücretlerimiz

09 Mayıs 2010 tarihinde yayinlandi

 

KURS ÜCRETLERİMİZ

 Güncel kurs ücretleri için merkezimizi arayabilirsiniz.

SINAV ÜCRETLERİ

Silahlı Sınav Ücreti   : 60 TL (Temel/Yenileme)
Silahsız Sınav Ücreti: 40 TL (Temel/Yenileme)

EGM tarafından sınavdan en az bir ay önce bankaya yatırılması istenir. Sınav Ücretinin Yatırılacağı Banka ve Hesap Numarasını görmek için tıklayınız.  

 

ÖNEMLİ NOT :

1.  Merkezimizden sınava girecek adaylara, sınava hazırlık için soru ve dokümanlar sınav belgelerine eklenerek ücretsiz verilir.

2.  Deneme sınavları ücretsizdir.

3.  Dershanemizde ilk günümüzden itibaren kantin YOKTUR. Ders aralarında kuru pasta, çay, su ücretsiz ikram edilir.

Yukarıda belirtilen kurs ücretinin dışında “SERTİFİKALAR PARAYLA SATILMAZ; DOSYA, FORM, SORUŞTURMA PARASI VB. UYDURMA İSİMLER ALTINDA herhangi bir ücret talep EDİLMEZ” .

  

Adres: İzmir-1 Caddesi Menekşe-1 Sokak 5/8 KIZILAY-ANKARA
Telefon: (312) 418 13 06 – 0530 206 83 38
Web : http://www.ankaraguvenlik.com.tr/

Bu yazı bugün : 26, toplamda : 65942 kişi tarafından okundu.

 1. 12 Kasım 2015 - 12:00 | #1

  merve :

  myo mezunuyum kapalı olmam sorun olurmu? silahlı güvenliik sertifikası alabilirmiyim

  22 yaşından gün almak kaydıyla silahlı eğitim alabilirsiniz. Kapalı çalışmayı işvereniniz kabul ederse üniforma ile uyumlu tek renk türbanla mümkün. İyi günler.

 2. 24 Kasım 2015 - 16:55 | #2

  esma :

  Kolay gelsin ben yurtdisinda dogdum lise mezunuyum oranin egtimi burdakiyle denk gelirmi bilmiyorum yanliz diploma su an yanimda degil 2009 da mezun oldum okul kapandi icin alamadim o sorun olurmu diye sorcaktim

  O ülkeden aldığınız diplomayı yeminli tercüme bürosunda Türkçe’ye çevirttirip onaylatmanız gerekir. Daha sonra bulunduğunuz ilçe milli eğitim müdürlüğüne denklik için dilekçe verirseniz, okulunuzun Türkiye’deki karşılığı belirlenir. O belge ile eğitim almanız mümkün. İyi günler.

 3. 09 Ocak 2016 - 09:16 | #3

  Burak :

  Merhabalar sunu sormak istiyorum ozel guvenlik gorevlileri biyik birakabiliyormu.serbestmidir.bunla ilgili bir yasa varmidir

  Belirttiğiniz durum işverenin müsaadesine bağlıdır. İyi günler.

 4. 13 Ocak 2017 - 17:04 | #4

  Seda :

  Şubatta kayıt olsam ne kadar sürede sertifikayı alabilirm? Aldıktan sonra hangi işlemleri yapmam gerekiyor? Teşekkür ederim.

  Girebileceğiniz ilk sınav 30.04.2017. İlk hakkınızda kazanırsanız yaklaşık 20 Mayıs gibi sertifikayı alırsınız sanırım. Net olarak kayıt olacağınız kurstan öğrenebilirsiniz. İyi günler.

 5. 18 Ocak 2017 - 12:33 | #5

  Zeynep :

  Ne kadar bir zaman da sertifika alabilirim..?
  Müracaat yapmak için ne gerekiyor detaylı bilgi için Beni E-posta ile bilgilendirin Lütfen..Toplam Ücret ne kadar..?
  İş bulma Sorunu Olur mu..? Yoksa Siz Üyelerin iş bulmasın da yardımcı oluyor musunuz..? Sorularımı cevaplarsanız sevinirim SAYGILAR

  Kategoriler/Kimlik Maliyeti bölümünde giderler hakkında bilgi var. Esasında tüm sorularınızın cevabı sitede var. Sınav tarihlerini sınav takviminde görebilirsiniz. İş bulma konusunu bulunduğunuz ilden araştırmanız uygun olur. Adayların önceliği sınavı bir kerede geçecek eğitimi alabilmek olmalıdır. Kursların iş vaadi hem yasal olarak yasak, hem de hiç gerçekçi değil ne yazık ki. 24.03.2017′ye kadar tamamlanacak şekilde eğitim alırsanız 30.04.2017 sınavına girebilirsiniz. İyi günler.

 6. 19 Ocak 2017 - 17:00 | #6

  unal :

  43 yaşındayım bu sektörde iş bulabilirmiyim

  Mevzuatta üst yaşla ilgili bir sınırlama yok. İş konusunda ise özellikle ileri yaşlarda eleman arayan işler olabiliyor. İleri yaş derken sizden daha büyükleri kastedildiğini de belirteyim. Öğrenci yurtları vb. yerlerde ileri yaş isteniyor. Ayrıca Ankara’da düğün salonları, eğlence yerleri vb. insan kalabalığının yoğun olduğu yerlere özel güvenlik çalıştırma zorunluluğu getirildi. Diğer illeri bilemiyorum ama muhtemelen aynı yolu izleyeceklerdir. Bu gibi durumlar özel güvenliğe rağbeti artıracaktır. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.