68.Sınav (Temel) En Başarılı Kursiyerler

23 Şubat 2017 tarihinde yayinlandi

 

AG Ankara Özel Güvenlik Eğitim Merkezinden 68.Dönem Temel Özel Güvenlik Sınavına  girenler arasında en yüksek notu alan kursiyerlerimiz aşağıda belirtilmiştir. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

 

 

Silahlı (Ortalama)  : Ertan YILMAZ (96) puan

Silahsız Bölüm        : Yasemin TEKİNIŞIK (87) puan 

Silah (Uygulama)   : Filiz ÇAKIR (Silah Yazılı : 50, Atış : 50) 

 

Bu yazı bugün : 4, toplamda : 1288 kişi tarafından okundu.

 1. 27 Şubat 2017 - 15:36 | #1

  Tuba :

  Yasemini tebrik edemiyoruz zira hocalardan yardım aldığını söyleyerek insanların hakkına girmesi ayıptır :))

  Hocalardan yardım derken, sınav gözetmenlerini kastediyorsunuz sanırım. Bugüne kadar puan yükseltmeyi bırakın, gözetmenlerden yardım alıp geçen yok. Hatta gözetmenlerden yardım almak, sınav başarısızlığının en emin yolu diyebilirim. Yasemin Hanım, önlisans mezunu olan biri, dolayısıyla 87 çok da yüksek bir puan değil bence. Ayrıca girdiğiniz sınav kontenjanlı olsa idi birinin hakkına girmek söz konusu olabilirdi, oysa bu sınavda kontenjan yok. Baraj notu geçen herkes sınavda başarılı sayılıyor. Bu nedenle kimsenin hakkına girmeyen arkadaşınız Yasemin Hanım’a haksızlık ettiğinizi düşünüyorum. İyi günler.

 2. 27 Şubat 2017 - 15:38 | #2

  Tuba :

  Yorumlari onaylamayacaksaniz yorum olayini kapatin.ben gece gunduz calisarak hakkimla 86 aldim yasemin nasil almis sinavda hocalardan yardim alarak bunuda kendi soyledi zaten ayip degil mi???

  Tek işimiz site değil, yeni bir sınav ve onun belgeleri vb. bir sürü çalışmamız var. Hızınızı alamayıp bana da ayar vermişsiniz, yorumu kapatın diye, izin verin de ne yapıp yapmayacağımıza biz karar verelim. Diğer yorumda yardım meselesini açıkladım. Siz de sonuçta geçmişsiniz, kimse sizin hakkınızı yemedi, sakin olun. Ayıp olan arkadaşınızı tebrik etmek yerine suçlamak, başarısına gölge düşürmeye çalışmaktır. İyi günler.

 3. İsmail
  24 Mayıs 2017 - 10:38 | #3

  @A.GÜLŞEN
  Slm tuba hanım sinava nasil çalıştınız

 1. Henüz geri izleme yok.