Ankara Güvenlik

13 Şubat 2009 tarihinde yayinlandi

Ankara Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sitemizin ismini kurumsal amaç taşıyan ankaraguvenlik.com.tr olarak değiştirdik. Eskisinden daha etkin hizmet verebilmek ve daha fazla kişiye ulaşabilmek için sitemizde özel güvenlik eğitimiyle ilgili güncel bilgiler vermeyi amaçlıyoruz.

Bu yazı bugün : 2, toplamda : 20072 kişi tarafından okundu.

 1. h tosun
  22 Şubat 2013 - 16:01 | #1

  Aysel hnm. ve Aynur hnm. teşekkür ediyorum ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar ki herkes başarılı olsun. 44. dönem de kurs görenler bunu çok daha iyi bilir. Ayrıca Adil Hocama da tşk.ediyorum .İlk yardım ders konularını nokta vuruşlarla çok güzel anlattı.İlk yardımda hiç fire vermedim. Ankara güvenliğe tşk.ederim herşey için.

 2. 19 Mart 2013 - 17:00 | #2

  ahmet. aslan :

  merhabalar ben aöl lisesi öğrencisiyim silahlı güvenlik belgesi alabiliyormuyum vereceğiniz bilgi icin şimdiden teşekkür edreim…

  Silahlı eğitim için en az lise mezunu ve 22 yaşından gün almış olmak zorunludur. Şu halde lise devam ettiği için 19 yaşından gün aldıysanız önce silahsız, lise bitince de sadece üç günlük silah fark eğitimi görerek silahlıya geçmeniz mümkün olabilir. İyi günler.

 3. sercan
  08 Mart 2014 - 22:45 | #3

  Başarılar siteniz çok güzel olmuş
  Ankara Güvenlik

 4. 19 Mart 2014 - 17:44 | #4

  Ö.Güneş :

  merhaba hocam ben kimliğimi sizinle aldım yenilemem gerekir ne yapacağımı bilemiyorum ne kadar ücret yatırılıyo nereye müracaat ediyorum bilmiyorum sınavım ne zaman bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekürler acele cevap lütfen..

  25 Nisan’a kadar tamamlanacak şekilde eğitim almanız halinde 25 Mayıs sınavına girebilirsiniz. Bize veya tercihize göre başka kursa başvurup kayıt olmanız gerekir. Sınavdan üç hafta sonra sonuçlar açıklanır. Yenileme sınavlarına katılmak kaydıyla kalma geçme yok. Sertifikayı aldıktan sonra yapılacak bir kaç işlem var, sertifika tesliminde gerekli bilgi verilir. Cevap geciktiği için lütfen kusura bakmayın. İyi günler.

 5. 03 Haziran 2014 - 17:35 | #5

  emre :

  mrb ben 2009 eğitimliyim sınavı kazanıp kimliğimi almıştım ama o zamanki notumu öğrenmek istiorum yardımcı olrsanız ck memnun olrm şimdiden ck tesekkrler.

  Soyisim yazmadığınız için bizim öğrencimiz misiniz bilemedim. Eğer eğitimi bizden aldıysanız iletişimdeki numaralardan arayıp notunuza bakayım. Başka bir kurstan aldıysanız orayı aramanızı tavsiye ederim. EGM’nin sisteminde eski sınav sonuçları bazan görünüyor bazan görünmüyor çünkü. İyi günler.

 6. 11 Ağustos 2014 - 14:51 | #6

  mahmut :

  slm sınava girdim ama geçmedim öneriniz ne olabilir geçmiş sınav sorularına çalışmak işe yarayabilirmi

  Önce ders konularını tekrar etmeniz, sonra soru çözmeniz gerekir. Yanlış cevapladığınız sorulara ait ders konularını tekrar okumak, bol bol soru çözmek fayda sağlar. Ayrıca sınav süresini etkin kullanmak için sınav merkezine erken gidip sınav başlamadan kodlamaları bitirmek, sınav esnasında soruları iyi inceleyip ne istendiğini anlayarak cevap vermek de önemli. İyi günler.

 7. emrah
  08 Ekim 2014 - 10:35 | #7

  Soruları şaşırtmasanız daha çok güzel olur site çok güzel

 1. Henüz geri izleme yok.