Özel Güvenlik Kursu

03 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

Türkiye’nin en dinamik iş sektörü haline gelen güvenlik sektöründe yer almak ister misiniz? Ticari amaçlı özel organizasyonların artması, şehir merkezlerine uzak yerleşim birimlerinin oluşması, terör örgütlerinin sivil yaşamı tehdidi, banka, kuyumcu, döviz bürosu, PTT merkezleri gibi nakit para bulunan yerlere soygun girişimleri, hırsızlık ve kapkaç olaylarının çoğalması vb. nedenlere paralel olarak  güvenlik elemanı ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır.  Bu sertörde yer almak için  silahlı  veya silahsız güvenlik kimliğine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik kursları
na katılarak alacağınız güvenlik sertifikası ile kısa bir sürede güvenlik kimliğine sahip olabilirsiniz. Güvenlik kimliklerinin geçerlilik süresi 5 yıldır. Bu süre dolduğunda yenileme eğitimine (60 saatlik ders) katılarak kimliğinizin yenilenmesi gerekir.

Özel Güvenlik Görevlisi olabilmek için bilmemiz gereken ve sıkça karşımıza çıkacak olan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Özel Güvenlik Kursumuza kayıt yaptırmak için lütfen Online Kayıt bölümünü kullanınız.

Bu yazı bugün : 3, toplamda : 70922 kişi tarafından okundu.

  1. 01 Mart 2017 - 15:27 | #1

    Mert aydın :

    Slm ben 68 döneminde 59 puan aldin bu benim sun şansımdı itiraz dilekcesi verdim bi ışe yararmı yoksa daya girmicem insanları kandırıyorlar sanki polis olacağız sanki polis kadar yetkimiz bae at tarafı guvenlik benimkisi silahli değildi bile silahsizdi ben 65 bekliyodum şuan işsizim piyasada işde yok sürüyeler sayesinde

    Öncelikle cevap geciktiği için kusura bakmayın. İtiraz sonuçları belli oldu bu arada bildiğim kadarıyla olumlu cevap alan yok. Eğer olumsuz cevap aldıysanız tekrar eğitim almak gerekecek eğer isterseniz. İyi günler.

  1. Henüz geri izleme yok.