Özel Güvenlik Kursu

03 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

Türkiye’nin en dinamik iş sektörü haline gelen güvenlik sektöründe yer almak ister misiniz? Ticari amaçlı özel organizasyonların artması, şehir merkezlerine uzak yerleşim birimlerinin oluşması, terör örgütlerinin sivil yaşamı tehdidi, banka, kuyumcu, döviz bürosu, PTT merkezleri gibi nakit para bulunan yerlere soygun girişimleri, hırsızlık ve kapkaç olaylarının çoğalması vb. nedenlere paralel olarak  güvenlik elemanı ihtiyacı da her geçen gün artmaktadır.  Bu sertörde yer almak için  silahlı  veya silahsız güvenlik kimliğine sahip olabilirsiniz.

Güvenlik kursları
na katılarak alacağınız güvenlik sertifikası ile kısa bir sürede güvenlik kimliğine sahip olabilirsiniz. Güvenlik kimliklerinin geçerlilik süresi 5 yıldır. Bu süre dolduğunda yenileme eğitimine (60 saatlik ders) katılarak kimliğinizin yenilenmesi gerekir.

Özel Güvenlik Görevlisi olabilmek için bilmemiz gereken ve sıkça karşımıza çıkacak olan soruların cevaplarına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden Özel Güvenlik Kursumuza kayıt yaptırmak için lütfen Online Kayıt bölümünü kullanınız.

Bu yazı bugün : 10, toplamda : 69295 kişi tarafından okundu.

  1. 11 Nisan 2015 - 13:41 | #1

    ibrahim :

    Ben güvenlik kursuna kayıt olmak istiyorum. Ücreti ne kadar vekurslariniz berede bulunmaktadır.şimdiden teşekkürler…

    Kimlik alana kadarki giderlerle ilgili genel bilgi Kategoriler/Kimlik Maliyeti bölümünde var. Girebileceğiniz ilk sınav 23.08.2015′de yapılacak. Kayıt tarihlerini bulunduğunuz ildeki kurslardan araştırmalısınız. İyi günler.

  1. Henüz geri izleme yok.