Özel güvenlik kursuna kayıt için gerekli belgeler nelerdir?

14 Şubat 2009 tarihinde yayinlandi

  

 • 1 Adet nüfus cüzdan fotokopisi
 • 1 Adet diploma fotokopisi
 • 1 Adet ikametgâh (yerleşim planı)
 • 5 Adet vesikalık fotoğraf
 • 1 Adet sağlık raporu aslı 

 

Not: Bu bilgiler genel olup gereken belgeleri kayıt olacağınız kurstan öğrenmeniz tavsiye edilir.

Bu yazı bugün : 87, toplamda : 93504 kişi tarafından okundu.

 1. 24 Mayıs 2016 - 11:57 | #1

  Yasin :

  Acaba internet uzerinden basvuru yapabilirmiyiz ve nerden yapicaz linki atabilirmisiniz cogu sayfaya guvenemiyorum bilgiler yonunden

  Kurs kaydını kastediyorsanız internet üzerinden tavsiye etmem. Yüz yüze görüşmede bile bir çok detay atlanabiliyor. En doğrusu kursları bizzat dolaşıp aklınıza yatana kayıt olmanızdır. Özel güvenlik eğitiminde sonradan kurs merkezi değişikliği yapılamaması, tüm işlemlerin kurs üzerinden yürütülmesi nedeniyle kurs merkezi kararının önemine binaen böyle yapmanızda yarar var. İyi günler.

 2. taner aydin
  24 Mayıs 2016 - 17:18 | #2

  Lütfen sizlerin yardımını bekliyorum ben ıstanbuldan katılıyorum. Ve gercekten bu mesleğe karar verdigimden beri sizleri takipediyorum inanın bir övgü değil taktir edilecek derecede bilgilendirmeniz var bu iş nekadar para icin yapilsada bu kadar bilgilendiren bir kurumda görmedim siz hakkını veriyorsunuz.

  Istanbul böyle deyil herkez düşürdüğünü kaldırırken kaç paran var diye soruyo benim işim çözülmesinde ankara güvenlik adı üstünde herkeze tavsiye ediyorum ve etmeye devam edicem inanın.saygilar.

 3. 25 Mayıs 2016 - 08:46 | #3

  tanet aydin :

  Silahlı sınava girdim silahsız kazandım evrakları verdim eksiksiz bir ay oldu kimlik çıkmadı sordum diplomanda arıza var dediler bu nasıl oluyoda sınava bu diplomayla girdim noterde aslı gibidir onaylattim bütün masrafları yatirdim ne yapmalıyım nasıl bir yol izlemeliyim.

  Eğer sahte diploma kastediliyorsa bu bir suç olduğu için sadece arıza var deyip bırakılmaz, hakkınızda yasal işlem başlatılırdı. Bu açıdan diplomada arıza tabiri biraz garip olmuş. Diplomanız gerçek ise olmadığını, iddia eden tarafın ispatlaması gerekir. Kimlik başvurusu yaptığınız, size diploma arızalı denilen yere diploma aslı ile başvurup diplomanızın gerçek olduğunu nasıl ispatlayabileceğinizi sormanızı tavsiye ederim. İyi günler.

 1. 16 Şubat 2009 - 20:51 | #1
Yorum Sayfaları: Önceki « 1 2 3 Hepsini Göster