Özel Güvenlik Sağlık Raporu Geçerlilik Süresi

03 Temmuz 2010 tarihinde yayinlandi

 

Özel güvenlik görevlisi çalışma izni verilebilmesi için aldırılacak olan sağlık raporları verildiği tarihten itibaren 1 (bir) yıl geçerlidir.

Bu yazı bugün : 12, toplamda : 24533 kişi tarafından okundu.

 1. 09 Ocak 2014 - 17:39 | #1

  fırat :

  Psikiyatri böLümünde “sol kol omuzdan bilege kadar jilet izleri ” yazdı ama dier doktor yanına saglam yazdı. Ve silahlı ög g olur raporunu aldm.kolarım kesik.AMA aldm.egitimim bitti şubatta sınava girecem. Olası sorunum warmıdır ? İptal olurmu

  Raporun karar bölümünde “silahlı özel güvenlik olur” ibaresi varsa sorun olmaz merak etmeyin. İyi günler.

 2. 20 Ocak 2014 - 11:23 | #2

  mesut :

  hocam ben emekli uzm.çvş.silah taşıma ruhsatım var.silahlı güvenlik raporu almama gerek varmıı.silahsız raporu yeterlimi.birde hocam silahlı raporu için muracat ettim.sağ kulakta işitme kaybı olduğunu söyledi.bana amaliyat olmam gerektiğini söyledi.muayene kağıtlarımı kurula vermememi söyledi.amaliyat gününüde 7 ay sonraya verdi.bu muayene kağıtları süresi nekadardır.ne kadar süre içinde kurula teslim edilmeli.çok teşekür ederim.

  Taşıma ruhsatı, sahip olduğunuz şahsi silahınız için geçerli, dolayısıyla özel güvenlik kimlik kartı ile silahlı projede görev alacaksanız kimliğinizin de silahlı olması gerekir. Silahsız için poliklinik raporu yeterli, ancak silahlının mutlaka heyet raporu olması istenir. Muayene kağıtlarının hastanede ne kadar süre geçerli olduğunu bilemiyorum ama özel güvenlik raporları üzerindeki tarihten itibaren bir yıl geçerlidir. İyi günler.

 3. 11 Şubat 2015 - 10:03 | #3

  şahin :

  Mrb hocam.Özel güvenlik belgemi aldım fakat kimlik kartıni cikartmadim.Saglık raporumun süresi gecti.Tekrar rapor alicam.Sadebe Devlet hastanesinden mi almam gerekli ya da daha önceki raporum oldugu icin özel bi hastane aile hekimi ya da özel bi poliklnkten alsam gecerli olur mu.

  Silahlı ise devlet hastanesinden heyet, silahsız ise poliklinikten istenen branşlarda 4 hekim onaylı rapor almanız gerekir. İyi günler.

 4. 11 Şubat 2015 - 10:04 | #4

  alpay :

  Mrb özel bir guvenlik firmasinda calismaktayim.maas aldgim gün isimden istifa etmek istyrum. 2 güne kadar baska bir işte göreve başlayacağım. bu gibi durumda yasal müeyyideler nelerdir.is verenime karsi sorumlugum nedir ve yeni bir ise baslamamda sıkıntı var midir.

  Muhtemelen size işe başlarken imzalatılan bir iş akti vardır. Orada da en az 15 gün önce işten ayrılacağınızı belirtmenize ilişkin madde vardır. Yerinize eleman bulunabilmesi açısından en az 15 gün önce işyerinize ayrılacağınız tarihi bildirmeniz yararlı olur. İyi günler.

 5. 18 Şubat 2015 - 13:54 | #5

  yucel :

  iyi günler hocam devlet hastanesi de ilk once hangi Poliklinikten muayene alıyoruz

  Hastanenin döner sermayesine ücretini yatırdığınızda size yapmanız gerekenler de tarif edilecektir. Önce hangisinden başladığınızın bir önemi yok. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.