Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

04 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

Özel güvenlik sınavı sonuçlarına  itiraz etmek isteyenlerin,  aşağıdaki formata uygun dilekçe ve bankaya yatırılacak  10 TL dekontu ile birlikte  kurs merkezinize başvurmanız gerekmektedir.  İtirazlar sadece, sınav sonuçlarıyla birlikte açıklanan tarihler arasında olabilir.

Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Md.lüğünün Halk Bankası Ankara Gölbaşı Şubesindeki IBAN No : TR-8000 0120 0938 5000 8000 0014

 

MERKEZİ SINAV KOMİSYONUNA İLETİLMEK ÜZERE

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA

İçişleri Bakanlığı tarafından …../…../….. tarihinde yapılan …… nolu Özel Güvenlik Temel Eğitimi Sınavına ………………….. ilinden ……………………………………………………….. Eğitim Kurumundan eğitim aldıktan sonra katıldım. Ancak internet üzerinden yapmış olduğum sorgulama neticesinde beklediğim sonucu alamadım / sınav sonucuma ulaşamadım.

Oluşturulacak olan itiraz komisyonunuz tarafından optik cevap kâğıdımın / atış notumun yeniden incelenmesini arz ederim. …../…../…….

                                                                             Adı Soyadı

                                                                            İmza

T.C. Kimlik:  
Baba adı:  
Doğum Tarihi:  
Adres:  
Telefon:  
E-Posta:  

 

Bu Dosyayı bilgisayara indirmek burada

Bu yazı bugün : 6, toplamda : 22921 kişi tarafından okundu.

  1. 13 Şubat 2016 - 18:28 | #1

    Burhan :

    Böyle bişey olamaz biz bu işe sonuçta para yatıyoruz kursta gördüm dersle alakası olmayan sorular çıktı allah belalarini versin yazık günah değilmi bu kadar insanı koyyorsunuz kitabı da çalıştık böyle olamaz yazık bu kadar insana sanki polis sınavına girdik bune yaw şikayetim büyük olacak kursta gerekn dersi görmedik

    Para yatırıp mal-eşya satın almıyorsunuz, sonunda sınav olduğunu bildiğiniz bir eğitim alıyorsunuz. Herkes geçecekse, sorular önceden bilinecekse sınav niye yapılsın değil mi? Yine de haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız yan sütunda sınav yapan makamın linki var, oraya yazmanızı diğer konuları da kursunuzla görüşmenizi tavsiye ederim. İyi günler.

  1. Henüz geri izleme yok.