Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

04 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

Özel güvenlik sınavı sonuçlarına  itiraz etmek isteyenlerin,  aşağıdaki formata uygun dilekçe ve bankaya yatırılacak  10 TL dekontu ile birlikte  kurs merkezinize başvurmanız gerekmektedir.  İtirazlar sadece, sınav sonuçlarıyla birlikte açıklanan tarihler arasında olabilir.

Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Md.lüğünün Halk Bankası Ankara Gölbaşı Şubesindeki IBAN No : TR-8000 0120 0938 5000 8000 0014

 

MERKEZİ SINAV KOMİSYONUNA İLETİLMEK ÜZERE

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA

İçişleri Bakanlığı tarafından …../…../….. tarihinde yapılan …… nolu Özel Güvenlik Temel Eğitimi Sınavına ………………….. ilinden ……………………………………………………….. Eğitim Kurumundan eğitim aldıktan sonra katıldım. Ancak internet üzerinden yapmış olduğum sorgulama neticesinde beklediğim sonucu alamadım / sınav sonucuma ulaşamadım.

Oluşturulacak olan itiraz komisyonunuz tarafından optik cevap kâğıdımın / atış notumun yeniden incelenmesini arz ederim. …../…../…….

                                                                             Adı Soyadı

                                                                            İmza

T.C. Kimlik:  
Baba adı:  
Doğum Tarihi:  
Adres:  
Telefon:  
E-Posta:  

 

Bu Dosyayı bilgisayara indirmek burada

Bu yazı bugün : 10, toplamda : 29576 kişi tarafından okundu.

 1. 16 Şubat 2018 - 17:26 | #1

  Aaaa :

  Sinavda 60 tan fazla netim var sinav sonucum 59 itiraz dilekcesi versem sonuç deyisirmi

  İtiraz sonuçlarını bilemeyiz. Optik formunuz tekrar kontrol edilir, eğer cevabını değiştirdiğiniz şıklar varsa ve iyi silinmedi ise optik okuyucu bunu çift cevap görüp geçersiz saymış olabilir. İtiraz edecekseniz süreyi kaçırmadan kursunuza dilekçe vermeniz gerekir. İyi günler.

 2. 05 Mart 2018 - 11:46 | #2

  Hasan efe :

  Sinava itiraz ettim kac gunde sonuclar cikar

  74.Sınav takviminde temel itiraz sonuçlarının 28.02.2018′de açıklanacağı yazıyor. Eğer sonucunuz değişmedi ise itirazınız kabul edilmemiş demektir. İyi günler.

 3. 21 Nisan 2018 - 14:56 | #3

  gkhn :

  merhaba,75.sınavın silah atışı için itirazda bulunmak istiyorum,2 atış üstte üste delik açıldığı için elinle açtın diye atığım atışları geçersiz saydılar.nasıl bir yol izlemem gerekiyor.

  Böyle bir konuda itirazın hemen orada yapılması daha uygun olurdu. İtiraz ettiğiniz takdirde sizin dediğiniz şekilde olmadığı tespit edilirse sınav evrakını resmi evrak sayıp, evrakta sahtecilikten işlem de yapılabilir, bilginiz olsun. Eğer kendinizden eminseniz süreyi geçirmeden itiraz için yapmanız gerekenleri kursunuzla görüşmeniz gerekir. İyi günler.

 4. 24 Nisan 2018 - 12:51 | #4

  fatih günteki :

  sınavdan aldığım puandan fazla puan aldığıma eminim sınav kağıdımın incelenip hak ettiğim puanı istiyorum silahlı özel güvenlik olacam iki puanla kaldım ortalamaya bölünce bir puan yani sadece bir puan gerekenin yapılmasını umuyorum

  İtiraz için süreyi geçirmeden kursunuzla görüşüp dilekçe yazmanızı, itiraz ücretini yatırmanızı tavsiye ederim. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.