Özel Güvenlik Sınavına Hazırlık

15 Şubat 2011 tarihinde yayinlandi

 

Bu başlıkta sitemizde bulunan tüm online sınavlar listelenmiştir. Buradan seçim yaparak Çıkmış Sınav Sorularına ya da dershanemizin hazırlamış olduğu sınavlara hazırlanabilirsiniz.

 

Online Sınav (Özel ve Derslere Göre)  için tıklayınız.

Online Resmi Sınav (Geçmiş Özel Güvenlik Sınav Soruları) için tıklayınız 

Online Sınav (Özel Güvenlik Silah Sınav Soruları)  için tıklayınız.

 

Bu yazı bugün : 1, toplamda : 66717 kişi tarafından okundu.

 1. mhmt46
  19 Şubat 2012 - 08:28 | #1

  hazırlayanları eline sağlık çok güzel hazırlamışlar

 2. Gülistan
  20 Ekim 2014 - 20:23 | #2

  Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 3. merve
  03 Aralık 2014 - 16:00 | #3

  Hazırlayanların ellerine saglık . Bu pazar gircegimiz sinavdan da insallah hepimiz yuksek bir puan alıp geceriz. Herkese basarılar diliyorum

 4. 27 Aralık 2015 - 17:24 | #4

  emrah kuş :

  bu soruları cıktıgını nasıl ala bilirim acaba evde calışmak için,,

  Doküman taleplerini kursunuza yapmanız gerekir. Sonuçta eğitim için bedel ödüyorsunuz, bu tür destekler de verilir. Bu sayfalardan kopyalama admin tarafından engellendi. İnternet kafelerden de bayağı pahalıya geliyor. Para vermenize hiç gerek yok, kursunuz verecektir. İyi günler.

 5. 14 Mart 2016 - 15:56 | #5

  ahmet :

  burdaki çözdüğümüz sorular bize ne gibi fayda sağlar

  Sınavda başarılı olmak gibi bir fayda sağlar. İyi günler.

 6. 02 Aralık 2016 - 07:56 | #6

  Nihal :

  Bu pazar sınav var ve mümkün olduğunca çalıştım ve devam ediyorum inşallah tüm arkadaşlar ve ben başarılı olurum şimdiden siteye Teşekkürler çünkü sizler elinizden geleni fazlasıyla yapmışsınız

  Teşekkür ederiz. Yeteri kadar çalıştıysanız son bir kaç hatırlatma yapalım o halde. Sınav saatinden en az yarım saat önce sınav yerinde olunuz. Kodlama işlemini sınav başlamadan tamamlamak zaman kazandırır. Yanlış doğruyu götürmediği için boş cevap bırakmayın. Optik formda kaydırma tehlikesine dikkat edin. Sildiğiniz şıkları iz kalmayacak şekilde temizleyin. Emin olduğunuz, bildiğiniz soruları dahi ilk defa görüyormuş gibi dikkatle okuyup anladıktan sonra cevaplayın. Yeni soru oluşturulmuyor pek ama eski soruların üzerinde anlam farklılıkları ile değiştirilen sorular en büyük tuzak maalesef. Başarılar.

 1. Henüz geri izleme yok.