Özel güvenlik sınavını kazandım, kimliğimi çıkarmak için hangi belgeleri hazırlamam gerekir?

14 Şubat 2009 tarihinde yayinlandi

 

NOT : İstenen belgeler ve adetleri illere göre değişiklik gösterdiği için kursunuzdan sorarak hazırlamanız tavsiye edilir.

 

 

Detaylar için  Sınavı Kazananların Yapması Gerekenler 

 

Belge Örnekleri

 

 

 

 

Bu yazı bugün : 20, toplamda : 85097 kişi tarafından okundu.

 1. 16 Ekim 2017 - 16:14 | #1

  HAYRETTİN :

  Merhaba ben maddi imkansızlıklar nedeniyle belgemi alamadım bugün bir şirket güvenlik için gel dedi kimliğini yok ama sınavı kazandım 69. Dönemde kimliği almadan bu işe görebilir miyim kimliği hemen alsam sonra bir yerden borç bulup olur mu abi

  Özel güvenlik olarak çalışabilmek için kimliğin elinizde olması gerekir. Kimlik soruşturması için de beklemeniz gerekir. Ayrıca bu yıl 520 TL olan kimlik harcına gelecek yıl % 15 zam geleceği söyleniyor. Tüm bunları göz önüne alarak bir an önce kimlik başvurusu yapmanızda yarar var. Dilerim gereken miktarı bulabilirsiniz. İyi günler.

 2. 16 Ekim 2017 - 16:16 | #2

  K.DĞŞKĞN :

  İyi günlersilahlı özel güvenlik sınavını kazandım bugünde iş başvuru bugun bitiyo dosya 15 gün içerisinde çıkar dediler dosya çıkana kadar geçici bir belge ala bilirmyim ?

  Temelden ilk defa başvuranlar için geçici belge verilmez. Böyle bir uygulama hiç olmadığı halde geçici belge fikri nereden çıktı bilemiyorum. Sadece çalışmaya devam eden yenilemelerde ve bazı illerde geçici belge olabiliyor. İyi günler.

 3. 19 Ekim 2017 - 16:31 | #3

  Sevgi :

  Merhaba silahsız sınavı kazandım fakat bilgim yok sınavı kazandıktan sonra ne yapmam gerekiyor ne kadar para harcayacağım bilgi verirmisiniz rica etsem şimdiden teşekkürler

  Bu bilgileri en sağlıklı alabileceğiniz yer kursunuz. Öte yandan kural olarak masraflarla ilgili bilgilendirme kursa başlamadan yapılır, eğitim bittikten sonra değil. Kategoriler/Kimlik Maliyeti bölümünde giderlerle ilgili bilgi var. Aynı sütun Belge Örnekleri bölümünde de hazırlanacak belgelerin listesini görebilirsiniz. Ancak belge temini, teslimi, onay süreleri gibi detaylarda illere göre farklı uygulamalar olduğu için en doğru bilgiyi sadece kursunuzdan alabilirsiniz. İyi günler.

 4. 23 Ekim 2017 - 09:51 | #4

  Enes :

  merhabalar ben 1′ekımde sınavımı kazanmıstım kımlık sorusturması ıcın kaç gun beklemek zorundayım

  İşlemler, istenen belgeler, onay süreleri vb. detaylar illere göre değiştiği için bu sorunuza sadece kursunuzdan doğru cevap almanız mümkün. İyi günler.

 5. 04 Kasım 2017 - 07:32 | #5

  Dursun :

  Ben boludan dursun emniyette 38 gun oldu teslim edeli bana msj gelcek dediler nekadar daha beklerim

  Kimlik onay süreleri illere göre değiştiği için bilemiyorum. Sorunuza en sağlıklı cevabı kursunuzdan veya başvuru yaptığınız yerden alabilirsiniz. Başka kimse bilemez bunu. İyi günler.

 1. 14 Şubat 2009 - 21:54 | #1
Yorum Sayfaları: Önceki « 1 2 Hepsini Göster