Sertifikalarınızı 15 Mayıs 2009 Tarihinde Alabilirsiniz

15 Mayıs 2009 tarihinde yayinlandi

26 Nisan 2009 tarihinde yapılan 21. Sınava giren kursiyerlerimizden başarılı olanlar sertifikalarını 15 Mayıs 2009 tarihinden itibaren alabilirler.

Bu yazı bugün : 0, toplamda : 17220 kişi tarafından okundu.

 1. 26 Şubat 2018 - 09:59 | #1

  Onder :

  Hocam emnyt menspu tsk avukat herkz dilekce verms guvwnlk bunlrdn ustnmu khkdn once haif suc goruln oly khk kalknca nasi ayni dewam edyo bi dunya madur var hocam nete bakn 21subata kadr hekz basvurda bulnmus bunun gercgi nedr ohal dewam edckmi kalkymu

  Bu konu hakkında bilgim yok inanın, kusura bakmayın. İyi günler.

 2. 09 Mart 2018 - 08:38 | #2

  Tuğba :

  2010 ocak senesine ait 1 yil 15 gun ertelenms cezam var ama gbt den ve e devletten silinms artik zaman asimi oldu artik cunku gozukmuyor bu durumda guvenlik oabilrmym??

  01.06.2005′den sonraki bir yıl ve üstü süreli ceza kararlarındaki “erteleme” ifadesi, özel güvenlik açısından sorun olur. Sizin ulaşabildiğiniz kayıtlarda görünmese de GBT arşivinde görünür. Bu nedenle elinizde mahkeme kararı olmak kaydıyla iliniz özel güvenlik şubesine danışmanızı, oradan alacağınız cevaba göre hareket etmenizi tavsiye ederim. İyi günler.

 3. 24 Nisan 2018 - 12:49 | #3

  Rabia :

  Hocam benim esrar maddesinden 1yil 8 ay cezam var 5 senede infazim var güvenlik sertifikamin yenilemesi geldi yenilemeye girebilirmiyim

  Uyuşturucudan cezası olanların kimlik alabilmesi için kamu davasının düştüğüne dair belgeyi almış olması gerekir. İçinizde şüphe kalmaması açısından yenileme eğitimi almadan önce o davaya ilişkin belgelerle iliniz özel güvenlik şubesine danışmanızı tavsiye ederim. Yenileme alsanız bile kimliği alamayacağınız için süre boşuna geçmemiş olur. İyi günler.

 4. 02 Mayıs 2018 - 11:31 | #4

  T.karvar :

  Mrb 6, sene ince 50 tl sahte paradan ceza geldi ve şuan oduyorum daha sonra 4sene once benimle ilgisi olmayan bir kavgada ayirmak icin gittim halde 8 ay yattim ve beraat aldim özel guvenlik kartı almama sorun olurmu

  Beraat ettiğiniz dava sorun olmaz. Ancak sahtecilik suçundan ceza almak sorun olabilir. Eğer kararda HAGB varsa beş yıl dolduğu için düşme kararı almak mümkün olur. Daha sağlıklı ve kesin bilgi için elinizde bu davalara ilişkin belgelerle birlikte iliniz özel güvenlik şubesine danışmanızı tavsiye ederim. İyi günler.

 5. 30 Mayıs 2018 - 07:59 | #5

  Serkan özdogan :

  Iyi gunler ben 3 yil denetim serbestligi aldim uyustutucudan ve 1 yil.2 ay hapis 4 yil 4 ay oldu bi suc islemedim denetim serbestligim bitti kimlk sorgulamada bse cikmiyor ama ozel guvenlik kimligi almaya gittigimde karsima cikti dusmesi icin dilekce verdim 1 ay olcak bi kagit gelmedi daha bu dosya 5 yil oldugunda otomatikmen sistemden kendisi dusuyor mu nasil oluyor bilgilendirir msiniz lutfen.

  Düşme kararı cezayı veren mahkemeden alınır. Dilekçeyi nereye verdiniz bilemiyorum ama doğru adres cezayı veren mahkemenin özel kalemidir. Özel güvenlik şubeleri GBT’de görünen kayıtlara ilişkin mahkeme kararlarının son durumu gösterir belgeyi ilgili şahıslardan ister. Nitekim arşiv formunda hakkınızda mahkeme kararı var mı diye soru var biliyorsunuz, ona evet deyip belgeyi eklemek gerekir. Özel güvenlik şubelerde mahkeme sonuçları görünmez. Dolayısıyla düşme kararını sizin temin edip vermeniz gerekir. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.