Sertifikalarınızı 15 Mayıs 2009 Tarihinde Alabilirsiniz

15 Mayıs 2009 tarihinde yayinlandi

26 Nisan 2009 tarihinde yapılan 21. Sınava giren kursiyerlerimizden başarılı olanlar sertifikalarını 15 Mayıs 2009 tarihinden itibaren alabilirler.

Bu yazı bugün : 2, toplamda : 16123 kişi tarafından okundu.

 1. 23 Ocak 2018 - 09:13 | #1

  Ali tunc :

  İyi geceler hocam ben ve arkadaşım kaçakçılık suçundan 60karton sigaradan dolayı 30ay ceza aldık bizde yargıtaya temize gönderdik yargıtay da bozma kararı alınmış ama hala dosya arşivde gözüküyor ikimizde resmi kurumda güvenlik görevlisiyiz şuanda tasoronun kadroya geçişleri başladı biz güvenlik soruşturmasında sıkıntı yasarmiyiz

  Kaçakçılık suçu ve bir yıl üstü ceza almak, ayrı ayrı özel güvenliğe engel teşkil eden durumlardır. Eğer siz ve arkadaşınız bu davadan beraat alırsanız kurtarırsınız, aksi halde sorun olur gibi duruyor. Yargıtay bozma kararı verdiğine göre dava yeniden görülecek demek ki. Eğer yeni karar bir yıl üstü ceza ve HAGB’li çıkarsa bu sefer de beş yıl denetimli serbestlik sonunda düşme kararı alana kadar beklemeniz gerekir. Durumu buna göre değerlendirmenizde yarar var. İyi günler.

 2. 26 Şubat 2018 - 09:59 | #2

  Onder :

  Hocam emnyt menspu tsk avukat herkz dilekce verms guvwnlk bunlrdn ustnmu khkdn once haif suc goruln oly khk kalknca nasi ayni dewam edyo bi dunya madur var hocam nete bakn 21subata kadr hekz basvurda bulnmus bunun gercgi nedr ohal dewam edckmi kalkymu

  Bu konu hakkında bilgim yok inanın, kusura bakmayın. İyi günler.

 3. 09 Mart 2018 - 08:38 | #3

  Tuğba :

  2010 ocak senesine ait 1 yil 15 gun ertelenms cezam var ama gbt den ve e devletten silinms artik zaman asimi oldu artik cunku gozukmuyor bu durumda guvenlik oabilrmym??

  01.06.2005′den sonraki bir yıl ve üstü süreli ceza kararlarındaki “erteleme” ifadesi, özel güvenlik açısından sorun olur. Sizin ulaşabildiğiniz kayıtlarda görünmese de GBT arşivinde görünür. Bu nedenle elinizde mahkeme kararı olmak kaydıyla iliniz özel güvenlik şubesine danışmanızı, oradan alacağınız cevaba göre hareket etmenizi tavsiye ederim. İyi günler.

 4. 24 Nisan 2018 - 12:49 | #4

  Rabia :

  Hocam benim esrar maddesinden 1yil 8 ay cezam var 5 senede infazim var güvenlik sertifikamin yenilemesi geldi yenilemeye girebilirmiyim

  Uyuşturucudan cezası olanların kimlik alabilmesi için kamu davasının düştüğüne dair belgeyi almış olması gerekir. İçinizde şüphe kalmaması açısından yenileme eğitimi almadan önce o davaya ilişkin belgelerle iliniz özel güvenlik şubesine danışmanızı tavsiye ederim. Yenileme alsanız bile kimliği alamayacağınız için süre boşuna geçmemiş olur. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.