8.Yenileme Sınavı Kurs Tarihlerimiz

27 Kasım 2010 tarihinde yayinlandi

 

YENİLEME EĞİTİMİ ALMASI GEREKENLERİN DİKKATİNE

 

 2011 YILI ÖZEL GÜVENLİK SINAV TAKVİMİ AÇIKLANMIŞTIR

 

Kimlik kartı süresinin dolmasına en çok 12, en az 6 ay KALANLARIN  kimlik kartı sürelerini uzatabilmek için yenileme eğitimi almaları gerekmektedir.

Yönetmelikte kursa başvuru için verilen bu tarihlerin, “kimlik süresinin uzatılması gibi” tam tersi şeklinde anlaşıldığına ilişkin başvurular nedeniyle bu uyarıyı yapma ihtiyacı duyduk. 

Her ne kadar yeni kimlikler henüz basılmadığı için kimlik kartları yenilenmese de kayıtlar üzerinden kontroller devam edeceğinden, kimlik kartlarında belirtilen süreye kadar, soruşturma dahil işlemlerin bitmiş olması gerektiğini, süresi dolanların çalışmaya devam edemeyeceğini mağduriyetlerin önlenmesi açısından hatırlatmak isteriz.

 

 

YENİLEME  KURS TARİHLERİ (20 ŞUBAT 2011 SINAVI)

Gündüz Kursu : 15 ARALIK 2010

Gündüz Kursu : 13 Ocak 2011 

Akşam Kursu   : 13 Ocak 2011 

 

1. Kurslara devam mecburiyeti vardır. Yenileme eğitiminin silahsız kısmında 5, silahlı kısmında 1 saat devamsızlık limitini aşanların eğitimleri geçersiz sayılır.

2. Özellikle süresinin dolmasına az bir zaman kalanların riske girmemeleri açısından devam konusuna dikkat etmelerinde yarar vardır.

Dershanemize internet üzerinden kayıt olabilirsiniz. Online Kayıt formunu doldurarak kayıt olabilirsiniz. Online Kayıt formuna giriş buradan ONLİNE KAYIT

Bu yazı bugün : 0, toplamda : 7673 kişi tarafından okundu.

Yorumlar kapalı.