Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

04 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

 

Özel güvenlik sınavı sonuçlarına  itiraz etmek isteyenlerin,  aşağıdaki formata uygun dilekçe ve bankaya (Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Md.lüğünün Halk Bankası Ankara Gölbaşı Şubesindeki IBAN No : TR – 32 0001 2009 3850 0044 0000 07) yatırılacak  10.00 TL‘ye ait dekontu,  iliniz özel güvenlik şubesine zamanında teslim etmeniz  gerekmektedir.  Öz.Güv.D.Bşk.lığının www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirttikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri dikkate alınmamaktadır. 

Adaylar, sınav sonuçları ve yazılı sınav itiraz sonuçlarını yukarıda belirtilen web adresinden kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Ayrıca Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr sitesinden de ilan edilecektir. 

  

 

MERKEZİ SINAV KOMİSYONUNA İLETİLMEK ÜZERE

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA

İçişleri Bakanlığı tarafından …../…../….. tarihinde yapılan …… nolu Özel Güvenlik Temel Eğitimi Sınavına ………………….. ilinden ……………………………………………………….. Eğitim Kurumundan eğitim aldıktan sonra katıldım. Ancak internet üzerinden yapmış olduğum sorgulama neticesinde beklediğim sonucu alamadım / sınav sonucuma ulaşamadım.

Oluşturulacak olan itiraz komisyonunuz tarafından optik cevap kâğıdımın / atış notumun yeniden incelenmesini arz ederim. …../…../…….

Adı Soyadı

İmza

T.C. Kimlik:
Baba adı:
Doğum Tarihi:
Adres:
Telefon:
E-Posta:

 

Bu Dosyayı bilgisayara indirmek burada

Bu yazı bugün : 0, toplamda : 40399 kişi tarafından okundu.

  1. Henüz geri izleme yok.
Yorumlar kapalı.