Özel Güvenlik Sınav İtiraz Dilekçesi

04 Mart 2009 tarihinde yayinlandi

 

Özel güvenlik sınavı sonuçlarına  itiraz etmek isteyenlerin,  aşağıdaki formata uygun dilekçe ve bankaya (Polis Akademisi Başkanlığı Döner Sermaye İşletmesi Md.lüğünün Halk Bankası Ankara Gölbaşı Şubesindeki IBAN No : TR – 32 0001 2009 3850 0044 0000 07) yatırılacak  10.00 TL‘ye ait dekontu,  iliniz özel güvenlik şubesine zamanında teslim etmeniz  gerekmektedir.  Öz.Güv.D.Bşk.lığının www.ozelguvenlik.pol.tr web adresinde yer alan “Özel Güvenlik Personeli/Aday” uygulamasından kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak itiraz açıklamasını belirttikten sonra adayın itiraz kaydı oluşturulmuş olacaktır.

Ücretini yatırmayan adayların itiraz dilekçeleri dikkate alınmamaktadır. 

Adaylar, sınav sonuçları ve yazılı sınav itiraz sonuçlarını yukarıda belirtilen web adresinden kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak öğrenebileceklerdir. Ayrıca Özel Güvenlik Daire Başkanlığının www.ozelguvenlik.pol.tr sitesinden de ilan edilecektir. 

  

 

MERKEZİ SINAV KOMİSYONUNA İLETİLMEK ÜZERE

EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ ASAYİŞ DAİRESİ BAŞKANLIĞINA

İçişleri Bakanlığı tarafından …../…../….. tarihinde yapılan …… nolu Özel Güvenlik Temel Eğitimi Sınavına ………………….. ilinden ……………………………………………………….. Eğitim Kurumundan eğitim aldıktan sonra katıldım. Ancak internet üzerinden yapmış olduğum sorgulama neticesinde beklediğim sonucu alamadım / sınav sonucuma ulaşamadım.

Oluşturulacak olan itiraz komisyonunuz tarafından optik cevap kâğıdımın / atış notumun yeniden incelenmesini arz ederim. …../…../…….

Adı Soyadı

İmza

T.C. Kimlik:
Baba adı:
Doğum Tarihi:
Adres:
Telefon:
E-Posta:

 

Bu Dosyayı bilgisayara indirmek burada

Bu yazı bugün : 8, toplamda : 38663 kişi tarafından okundu.

 1. 12 Aralık 2018 - 07:51 | #1

  Umut :

  Silah eğitim 5 atışında dargınlığa gelmışim yanliş hedefe atış ettım orda memur fark ettı atış bitimindeki sırasında tekrar mermi alın tekrar atış yapın gelın denıldı dışarı dakı memur arkadaşlar izin vermedi kurs yetkılısıde araya gırdı izin vermedi kurs yetkılısı arayarada gırdı izin vermediler dığer kişinin kabul edıldı benımkı iptal 7 mermı izi olduğu halde buna itiraz etme imkanımız var mı ?

  Atış sınavlarında her aday beş mermi ile atış yapar. Tekrar mermi almanıza izin verilmemesi normal, olması gereken durum. Başka hedefe ateş edip kağıdınızda 7 mermi izi olmasını anlayamadım. Kursunuzla görüşmenizi yapılabilecek bir şey varsa oradan yardım alarak başvurmanızı tavsiye ederim. İyi günler.

 2. 22 Aralık 2018 - 12:05 | #2

  Hicran :

  Puanlamam şu: Temel eğitim 57/silah soruları 32/5te 3 atış yaptım 30 puanda ordan 119/2=59.5geçermiyim.

  Temel ve silah toplamı bölümlerinin her birinden en az 50, toplamda 120’yi bulan silahlı geçer. Ancak aynı şartlarda toplam 119 olduğunda (buçuklu notun tama yükseltildiği tek durum) da geçmek mümkün. Notların açıklanmadığı bir sınavda bu kadar ince hesabı nasıl yaptınız bilemiyorum. Umarım geçmişsinizdir. İyi günler.

 3. 27 Aralık 2018 - 14:31 | #3

  A.coşkun :

  79.temel eğitimden kartımı silahlıya çevirmek için 25 soru cevapladım 25/23 netim var eminim atışta 5/ 4 vuruş yaptım sonuç başarısız çıkmış çok şaşırdım ve itiraz ettim bu arada sistem değişmiş.gerçekten incelenirken acaba
  Sonuçlar bir hafta geç açıklandı.

  Sınav notları şu an itibariyle açıklandı. TC numaranızla girip kontrol edebilirsiniz. Atış notunuzu da görmeniz mümkün, bir yanlışlık varsa mutlaka düzeltilir. İyi günler.

 1. Henüz geri izleme yok.
Yorumlar kapalı.